Produkt dnia
Kontakt

Sklep internetowy BoboMania

Christo Botewa 2b
30-798 Kraków, małopolskie

tel: 572 810 150

e-mail: sklep@bobo-mania.pl

Miniland - zabawka edukacyjna Moggy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 62,68 zł 62.68
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Moggy pomoże dziecku w rozwijaniu i kształtowaniu ważnych umiejętności.
Jego jasne kolory i uroczy wygląd sprawiają, że jest towarzyszem podczas różnych zabaw. Dziecko stopniowo nauczy się opanowywać umiejętności zapinania zamka błyskawicznego, guzików, zatrzasków czy zawiązywania sznurowadeł. Dzięki tej zabawce, w przyszłości dzieci będą potrafiły samodzielnie ubierać się.

Dziecko rozwija:

Umiejętności adaptacyjne
Koordynacja wzrokowo-ruchowa
Wyobraźnia i odgrywanie ról
Opowiadanie historii

Inteligencje emocjonalne, które rozwija dziecko dzięki tej zabawce:

1. Emocjonalna przygoda

Zdolność jednostek do rozpoznawania własnych emocji i emocji innych, rozróżniania między różnymi uczuciami i odpowiedniego oznaczania ich, wykorzystywania informacji emocjonalnych do kierowania myśleniem i zachowaniem oraz zarządzania i / lub dostosowywania emocji w celu adaptacji do konkretnego środowiska lub osiągania własnych celów.

2. Ciało & Ruchy

Inteligencja kinestetyczna to zdolność wykorzystywania ciała do wyrażania uczuć i idei, a także zdolność do wytwarzania lub przekształcania rzeczy rękami. To inteligencja, którą posiadają zarówno sportowców, jak i tancerzy, a także artysci, mechanicy czy chirurdzy.

3. Mówienie & Słuchanie

Inteligencja językowa zajmuje się umiejętnością rozumienia języka mówionego i pisanego, a także umiejętnością mówienia i pisania. W sensie praktycznym inteligencja językowa to stopień, w jakim dana osoba może używać języka, zarówno pisanego, jak i mówionego, do osiągnięcia celów. Może być również połączona z poprawą rozwiązywania problemów, jak również ze zwiększonym rozumowaniem abstrakcyjnym.Moggy - pierwszy, prawdziwy przyjaciel dziecka

Moggy testuje emocje - może być rzucany, przytulany, uderzany czy całowany. Również wczesne umiejętności rodzicielskie są praktykowane z pomocą Moggy'iego. Moogy może być karmiony, może mieć zmieniane pieluszki, można go ułożyć do snu czy posadzić na nocniku. Poprzez powtarzanie tych sytuacji małe dzieci uczą się poprzez wyzwania, rozumieją zmieniające się oczekiwania i demonstrują swoje obserwacje. Dlatego Moggy to pierwszy prawdziwy przyjaciel dziecka!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl