Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Kontakt

Sklep internetowy BoboMania

Christo Botewa 2b
30-798 Kraków, małopolskie

tel: 572 810 150

e-mail: sklep@bobo-mania.pl

Nianie elektroniczne

Do szerokiego wyboru w sklepie internetowym BoboMania z akcesoriami dla maluchów i ich rodziców są również elektroniczne nianie. Jakie jest ich zastosowanie? Przede wszystkim, jest to taka cyfrowa technologia, jaka umożliwia monitoring dzieci i niemowląt, zwłaszcza w trakcie spania.

Elektroniczna niania z czujnikiem ruchu - najlepszy monitoring dla dziecka

Mogą być stosowane wówczas, kiedy nie ma możliwości, by nad maluszkiem czuwał człowiek - czyli pomagają w opiece szczególnie w nocy. Czujniki ruchu, regulacja temperatury, komunikacja, a także funkcja nasłuchiwania - od teraz Twój maluszek będzie odpoczywał i spał bezpiecznie. Czujnik ruchu włącza alarm po określonym czasie, gdy dziecko nie wykazuje żadnej aktywności.

Bezpiecznie i zdrowo – na odpoczynek i na sen

Rodzice w nocy chcą najczęściej po prostu spać spokojnie. Pozytywny wypoczynek nocą oznacza dla nich sprawne funkcjonowanie za dnia. Umożliwi im taki sen i zagwarantuje go - elektroniczna – inaczej cyfrowa – niania. Jeżeli chcesz mieć łączność ze swoim niemowlakiem nawet wtedy, kiedy wszyscy śpicie, koniecznie wybierz którąś z oferty BoboManii. Funkcja alarmu w razie konieczności obudzi Cię, postawi na nogi i pozwoli zachować wymaganą czujność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl