Kontakt

Sklep internetowy BoboMania

Christo Botewa 2b
30-798 Kraków, małopolskie

tel: 572 810 150

e-mail: sklep@bobo-mania.pl

Akcesoria do karmienia niemowląt

Kiedy mama odstawia dziecko od piersi, przychodzi czas podawania mu jedzenia w stworzonych i zaprojektowanych ku temu akcesoriach. W sklepie internetowym BoboMania znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do codziennej czynności, jaką jest karmienie Twojego maluszka. W kompleksowej ofercie dostępne są przykładowo - butelki antykolkowe. Kompatybilne z laktatorami ręcznymi bądź elektrycznymi, umożliwiają bezpieczne podawanie jedzenie niemowlętom zaraz po odstawieniu ich od mleka mamy. Zamówisz także z powodzeniem na przykład ergonomiczne smoczki oraz przenośne bidony.

Najlepsze akcesoria do karmienia niemowląt

Wszystkie z oferowanych komponentów do podawania jedzenia dzieciom odstawionym od mleka matki zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół - dla jego zdrowia i ku jego radości.

Butelki antykolkowe, bidony, smoczki, laktatory ręczne i elektryczne

Oprócz wspomnianych wyżej butelek antykolkowych, laktatorów ręcznych i elektrycznych, smoczków i bidonów, BoboMania oferuje także elementy do przechowywania jedzenia, siateczki do jego podawania, a również - fartuszki, śliniaczki i szczotki do czyszczenia. Wszystko w jednym miejscu – od BoboManii dla Ciebie i Twojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl