Produkt dnia
Kontakt

Sklep internetowy BoboMania

Christo Botewa 2b
30-798 Kraków, małopolskie

tel: 572 810 150

e-mail: sklep@bobo-mania.pl

Grzechotki do wózka - zabawa i rozwój

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka – pragnie, żeby dobrze się rozwijało i było zdrowe. Oczywiście, pewne kwestie zależą od genów czy jakichś innych, losowych zdarzeń, ale na wiele rzeczy rodzice i otoczenie mają olbrzymi wpływ – na przykład na wybór właściwych produktów i akcesoriów dla maluszka. Grzechotki to wspaniałe zabawki, które często kupujemy najmłodszym (nawet w prezencie), a które prócz roli rozrywkowej, zajmującej czy uspokajającej dziecko, pełnią również rolę edukacyjną, rozwojową.

Grzechotki do wózka dla niemowląt - zalety

Odpowiednio dobrane grzechotki do wózka pełnią ważną rolę w rozwoju dziecka. Dzieci interesują się samym dźwiękiem, który wydają zabawki, ale z czasem również badają kształt i fakturę przedmiotu. Wszystkie tego typu rzeczy muszą także odznaczać się silnymi, kontrastowymi wręcz kolorami, żeby być dla malucha atrakcyjne wizualnie. Początkowo jest to związane ze słabym wzrokiem dzieci, a później z ich szybkim rozwojem. Dobre grzechotki muszą zatem być tak skonstruowane, żeby zapewnić dziecku zajęcie, a przy okazji pobudzać jego funkcje poznawcze i koordynację ruchową – czego przecież uczy się w początkowym okresie życia wyjątkowo intensywnie.

Zabawki do spacerówki

Prezentowane grzechotki do wózka i grzechotki-gryzaki to rzeczy, które każdy brzdąc od razu pokocha! Nasze zabawki mają żywe kolory, ciekawe kształty, wydają charakterystyczne, przyjazne dźwięki, pełnią funkcje edukacyjne i rozrywkowe, uczą i bawią. Uprzyjemnią każdy spacer maluszka i czas spędzany w wózku, choć wieloma prezentowanymi grzechotkami można się również bawić poza nim.

Wszystkie produkty są dostosowane do malutkich rączek dziecka, bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, przyjaznych maluchom. Gwiazdki, krówki, kwiatki, słoniki, rybki, statki, misie – to tylko niektóre z kształtów na jakie można się zdecydować. Do pojedynczych grzechotek dochodzą też grzechotki do wózka w postaci sznura wydających dźwięki zabawek, które zawiesza się nad głową dziecka. W ofercie BoboManii znajdują się również grzechotki muzyczne czy grzechotki giętkie, które można odkształcać.

Bogaty asortyment zabawek to gwarancja, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka! Warto, bo nasze grzechotki do wózka oddziałują na zmysły maluszka, wspierając jego harmonijny rozwój!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl